Zgrupowanie Kadry Polski w Lubeni - podsumowanie

Informacje o zakończonym 16 grudnia 2012 roku zgrupowaniu kadrowiczów w Lubeni.

W dniach 10-16.12.2012 roku w Ośrodku Sportowo-Wypoczynkowo-Szkoleniowym Maraton w Lubeni/k. Rzeszowa odbyło się zgrupowanie Kadry Polski Muaythai.
 
Kadra trenowała pod okiem trenerów muaythai Rafała Ślusarza, Rafała Simonidesa oraz trenera Marcina Korzeniowskiego odpowiedzialnego za przygotowanie kondycyjne i siłowe. Nieoceniona okazała się również pomoc pani psycholog Aleksandry Adamiec.
 
Zawodnicy i zawodniczki rozpoczęli zgrupowanie 10 grudnia 2012 roku. Przez kolejne dni trenowali dwa razy dziennie swoją technikę, wytrzymałość  i siłę. Odbywały się również zajęcia z psychologiem.
 
Było to ostatnie zgrupowanie kadry w tym roku kalendarzowym. W roku 2013 czekają na nas kolejne, które będą następnymi etapami przygotowań naszych zawodników do Mistrzostw Europy.
 
Z naszej strony pragniemy podziękować trenerom, zawodnikom i pani psycholog za udział i ich zaangażowanie.
 
Obszerna galeria zdjęć ze zgrupowania w Lubeni znajduje się pod linkiem: LINK
Zgrupowanie Kadry Polski w Lubeni - podsumowanie
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.