Zaproszenie na I historyczny Europejski Obóz Khan w Bułgarii

Tej jesieni napiszemy kolejny rozdział w historii muaythai – EUROPEJSKI OBÓZ KHAN.

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na niezwykłe wydarzenie jakim jest pierwszy europejski obóz Khan, który odbędzie się w dniach 5 - 10 listopada br. w mieście Bansko w Bułgarii. Obóz Khan funkcjonował będzie pod patronatem Międzynarodowej Federacji Amatorskiej Muaythai (IFMA), zgodnie z obowiązującymi normami oraz oficjalnym systemem treningowym IFMA. Uczestnicy obozu będą mieli niepowtarzalną możliwość nauki technik walki od Mistrzów z Tajlandii.


 
            Międzynarodowy obóz Khan będzie wyjątkową szansą na rozwinięcie warsztatu zarówno dla federacji krajowych, klubów czy trenerów, jak również indywidualnych zawodników trenujących muaythai. Kurs zakończy się uzyskaniem certyfikatu trenerskiego, który bezwzględnie podniesie Państwa prestiż i skutecznie przełoży się na organizację treningów w narodowej federacji. Osoby, które nie zdecydują się na uzyskanie certyfikatu, będą miały unikalną możliwość sprawdzenia swoich postępów treningowych.

            Każdy uczestnik obozu Khan otrzyma dostęp do platformy iGLA – animowanego systemu edukacyjnego muaythai, który zawiera techniki zatwierdzone przez WMC oraz IFMA. System ten ustandaryzuje sposób nauczania techniki muaythai w Państwa kraju, a klub stanie się prekursorem działań treningowych zdobytych bezpośrednio od Mistrzów muaythai. Dodatkowo każdy trener zyska dostęp do specjalnego systemu treningowego iGLA od federacji IFMA (system animacji muaythai).

            Wszyscy uczestnicy obozu Khan będą mieli również możliwość skorzystania z atrakcji, które oferuje Bansko. Jest to obecnie najpopularniejsze i najnowocześniejsze centrum sportów zimowych w Europie Wschodniej. Miasto jest otoczone największym oraz najbardziej atrakcyjnym parkiem narodowym Bułgarii, ogłoszonym przez UNESCO jako światowe dziedzictwo przyrodnicze.


 
Nie wahaj się dłużej i bądź uczestnikiem tego historycznego wydarzenia. Dołącz do nas i wyślij jak najszybciej swoje zgłoszenie.

Więcej informacji można uzyskać za pośrednictwem adresu e-mailowego: emfoffice@euromuaythai.eu lub na Facebooku LINK

Obóz Khan będzie odbywał się regularnie, ale taka niepowtarzalna oferta będzie dostępna tylko teraz !

Proszę podziel się tą informacją ze swoimi znajomymi trenującymi muaythai oraz trenerami.
Zaproszenie na I historyczny Europejski Obóz Khan w Bułgarii
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.