Wystartowały Młodzieżowe Mistrzostwa Świata Muaythai IFMA 2018

Informacje o starcie najważniejszych w tym roku zawodów dla naszych najmłdoszych zawodników i zawodniczek.

W dniach od 2 do 10 sierpnia 2018 roku w stolicy Tajlandii Bangkoku nasi juniorzy, kadeci oraz dzieci będą rywalizowali o najwyższe trofea. Młodzieżowe Mistrzostwa Świata Muaythai IFMA 2018 to jedna z najważniejszych w tym roku imprez dla naszych młodszych zawodników i zawodniczek.Wszystkie informacje z w/w zawodów będzie można śledzić na facebooku pod LINKIEM oraz LINKIEM

Wyjazd na Młodzieżowe Mistrzostwa Świata Muaythai IFMA 2018 jest możliwy dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz środkom własnym i od sponsorów.

Trzymamy kciuki za naszych !
Wystartowały Młodzieżowe Mistrzostwa Świata Muaythai IFMA 2018
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.