Wizyta Reprezentacji Polski wraz z prezesem Związku Rafałem Szlachta w Ambasadzie RP w Bangkoku

Informacja o wizycie naszej Reprezentacji przebywającej na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata Muaythai IFMA 2018 w Ambasadzie RP w Bangkoku i spotkanie z Panem Ambasadorem.

W dniu dzisiejszym prezes Polskiego Związku Muaythai Rafał Szlachta wraz z całą Reprezentacją Polski przebywającą na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Bangkoku spotkał się z Ambasadorem RP Panem Waldemarem Dubaniowskim wraz z małżonką.


Po pamiątkowym zdjęciu odbyły się krótkie rozmowy dotyczące rozwoju naszego sportu, udziału Reprezentacji w Mistrzostwach oraz naszych bardzo dobrych wynikach. Warto także wspomnieć, że kilka dni wcześniej Pan Ambasador osobiście obserwował zmagania zawodników i zawodniczek na ringach.


Wizyta Reprezentacji Polski wraz z prezesem Związku Rafałem Szlachta w Ambasadzie RP w Bangkoku
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.