Walne Zebranie Europejskiej Federacji Muaythai w Splicie

Informacja o Walnym Zebraniu Europejskiej Federacji Muaythai, które odbyło się w dniu 25 października 2016 roku w Splicie, w trakcie trwania Mistrzostw Europy.

W dniu dzisiejszym o godzinie 10:00 odbyło się Walne Zebranie Europejskiej Federacji Muaythai. Byli na nim obecni wszyscy prezydenci narodowych federacji, które uczestniczą w Mistrzostwach Europy. Obecny był również wiceprezydent IFMA i prezydent PZ Muaythai Rafał Szlachta.


Na zebraniu zaprezentowane zostały szczegóły dotyczące Pucharu Świata w Kazaniu (20-27 listopada) oraz grudniowego Pucharu Europy, który odbyć ma się w Turcji. Dyskutowano również na temat przyszłorocznych Mistrzostw Świata (maj Białoruś) oraz TWG 2017 we Wrocławiu. Omówiono sprawy bieżące oraz wiele innych rzeczy, które pojawiły się w trakcie dyskusji z prezydentami federacji krajowych.


Walne Zebranie Europejskiej Federacji Muaythai w Splicie
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.