VII Warszawski Turniej Muaythai - podsumowanie

Podsumowanie sobotnich zawodów, które tym razem odbywały się w Warszawie.

W dniu 11 lutego 2017 roku w Hali Crossfit Ursus odbyła się Liga oraz Turniej Pierwszych Walk. Były to pierwsze zawody Muaythai organizowane w tym roku.


Zorganizował je klub Serafin No Limit Fight Club pod czujnym okiem trenera kadry Polski juniorów i seniorów Macieja Skupińskiego występującego na tych zawodach w roli organizatora.


Pojawiło się prawie 90 zawodników i zawodniczek z całej Polski z podziałem na kategorie dzieci, kadetów, juniorów i seniorów. Rywalizowano zarówno w Turnieju Pierwszych Walk dla osób stawiających na ringu pierwsze kroki, jak również w Lidze dla bardziej doświadczonych zawodników i zawodniczek.


11 lutego od godziny 9:00 odbyło się ważenie oraz kontrola medyczna. Następnie po wylosowaniu par turniejowych około godziny 12:00 rozpoczęły się walki trwające bez przerwy do godziny 22. Warto również nadmienić, że w trakcie turnieju odbył się Mecz Warszawa vs Reszta Polski, który zakończył się po 6 walkach remisem 3-3.


W imieniu zarządu dziękujemy organizatorom zawodów za ich sprawne przeprowadzenie. Szczególnie zaś Maciejowi Skupińskiemu, który kolejny już raz przeprowadził w Warszawie bardzo dobry turniej co potwierdziła ilość przybyłych zawodników i zawodniczek.

Poniżej do pobrania wyniki walk Ligowych oraz tych z Turnieju Pierwszych Walk.
VII Warszawski Turniej Muaythai - podsumowanie
Nazwa: Opis: Rozmiar:
Dzieci i kadeci.pdf -- 325.63 kB
TPW.pdf -- 354.76 kB
LIGA.pdf -- 320.43 kB
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.