VI Charytatywna Gala Sportów Walki – podsumowanie

Krótkie podsumowanie minionych zawodów.

W sobotę 23 lutego 2013 roku około godziny 21:00 zakończyła się VI Charytatywna Gala Sportów Walki.

Podczas Gali odbył się Turniej Pierwszych Walk w ramach którego rozegrane zostały 23 walki oraz Liga dla bardziej doświadczonych zawodników. W lidze odbyło się z kolei 16 walk.


 
Poza walkami amatorskimi odbyły się rownież 2 walki karate, jedna zawodowa walka mma i 1 zawodowa walka muaythai.

Przez całe zawody licytowane były przedmioty od sponsorów i darczyńców. Sprzedawano również cegiełki. Pośród wszystkich osób które zakupiły cegiełki następnie losowano pamiątkowe nagrody-upominki. Pieniądze z licytacji przekazane zostaną  SP3 dla dzieci z rodzin ubogich.

Zdjęcia z Gali znajdują się już na facebooku Polskiego Związku Muaythai – LINK


Pragniemy serdecznie podziękować organizatorowi Dawidowi Polokowi, całemu Żarskiemu Klubowi Sportów Walki oraz wszystkim osobom które przyczyniły się do tego, że VI Charytatywna Gala Sportów Walki okazała się tak wielkim sukcesem.

Raz jeszcze dziękujemy i mamy nadzieję, że spotkamy się wszyscy za rok podczas kolejnej edycji.
VI Charytatywna Gala Sportów Walki – podsumowanie
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.