Szkolenie dla trenerów i instruktorów

Zaproszenie dla wszystkich klubów zrzeszonych w Polskim Związku Muaythai.


Polski Związek Muaythai zaprasza trenerów zrzeszonych do udziału w szkoleniu Muaythai wraz ze stopniami Khan prowadzonymi przez tajskiego zawodnika Jack WMC Samui oraz Rafała Simonidesa. 

Szkolenie odbędzie się w dniach 25 i 26 listopada 2017 roku.

Po odbytym kursie uczestnicy będą mogli podejśc do egzaminu i uzyskać promocję na poszczególne stopnie Khan. Będzie również możliwość uzyskania uprawnień do wydawania i nadawania stopni bezpośrednio z federacji Światowej IFMA.Miejsce: 

Ośrodek Aktywnego Wypoczynku
MARATON
36-042 Lubenia 618
k/Rzeszowa
woj. podkarpackie
 
Udział w kursie dla trenerów i instruktorów z klubów zrzeszonych w Polskim Związku Muaythai jest bezpłatny. Decyduje kolejnośc zgłoszeń, liczba miejsc ograniczona.

Osoby z pozostałych klubów mogą uczestniczyć w szkoleniu w cenie 250 zł/os. W cenę wliczone są (zakwaterowanie, wyżywienie oraz uczestnictwo w zajęciach).

Więcej informacji można uzyskać u Rafała Simonidesa
e-mail: rafal@simonides.pl
tel. 883 383 111


Szkolenie dla trenerów i instruktorów
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.