Seria turniejów Muaythai już od września w Krakowie

Zapraszamy do zapoznania się z cyklem z serii „Królowie Ringu w Krakowie” z festiwalem Muaythai przeciw narkotykom i dopalaczom.

Miło nam poinformować, że po wakacjach rozpoczynając od września, a kończąc na grudniu Kraków ponownie stanie się stałym gospodarzem turniejów Muaythai.

Zaplanowany został cały cykl 4 zawodów „Królowie Ringu w Krakowie” z festiwalem Muaythai przeciw narkotykom i dopalaczom.

W kalendarzu na naszej stronie internetowej pojawiły się również daty zawodów. Będą to kolejno:

30 września 2017,

21 października 2017,

11 listopada 2017,

9 grudnia 2017.

 
Dla uczestników przewidziane są pamiątkowe dyplomy i medale, a dla zwycięzców również Puchary.

Wszyscy uczestnicy każdego cyklu otrzymają darmowe ciepłe posiłki.
 
W zawodach będą mogły brać udział wszystkie kluby zrzeszone w Polskim Związku Muaythai we wszystkich kategoriach wiekowo-wagowych według regulaminów federacji światowej IFMA.
 

Więcej szczegółowych informacji o I turnieju już wkrótce. A my po wakacjach już teraz zapraszamy do Krakowa na zawody i na swoje sale treningowe do należytego przygotowania się przed nimi.

Do zobaczenia !
Seria turniejów Muaythai już od września w Krakowie
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.