Rusza program stypendialny

Informacja o rozpoczęciu programu stypendialnego z pieniędzy uzbieranych podczas VI Międzynarodowej Charytatywnej Gali Sportów Walki, organizowanej przez Żarski Klub Sportów Walki w Żarach.

Dzięki kwocie prawie 9tyś. złotych uzbieranych podczas VI Międzynarodowej Charytatywnej Gali Sportów Walki organizowanej przez Żarski Klub Sportów Walki w Żarach, właśnie ruszył program stypendialny dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Żarach.


Dzięki akcji 16 dzieci podzielonych na dwie klasy właśnie rozpoczęło naukę w szkole językowej Oxford Express w Żarach. Udało się również przeznaczyć 500 zł na pomoce dydaktyczne dla gabinetu języka angielskiego w SP3.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim tym którzy przyczynili się do tego że osiągnęliśmy tak wielki sukces!
Rusza program stypendialny
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.