Road to Thailand 2017 - informacje

Informacje o planach dotyczących szkolenia dzieci i kadetów w roku 2017.

Trenerzy Kadry Polski Muaythai PZMT Kadetów i Dzieci - Dawid Polok oraz Rafał Król informują o rozpoczęciu cyklu zgrupowań Kadry najmłodszych pod nazwą "Road to Thailand 2017".
 

W związku z ogłoszonymi przez federację IFMA Młodzieżowymi Mistrzostwami Świata Muaythai, które odbędą się w dniach 3-11 sierpnia b.r. w Bangkoku, Tajlandia, trenerzy rozpoczynają cykl wydarzeń z których zostanie wyłoniona ścisła Reprezentacja Polski Dzieci i Kadetów.
 
Konsultacje są otwarte i skierowane do wszystkich zawodników z kategorii wiekowych: dzieci 10-11lat, dzieci starszych 12-13lat oraz kadetów 14-15lat, które wykazują predyspozycje do rywalizacji międzynarodowej na najwyższym poziomie (staż, doświadczenie startowe, osiągnięcia sportowe).
 

Pierwsze konsultacje odbędą się w Warszawie w dniach 11-12 luty program:
 
11 lutego odbędzie się VII Warszawski Turnieju Muaythai, w którym zobowiązani są wystartować wszyscy kandydaci do Kadry w kategoriach: dzieci 10-11lat, dzieci starszych 12-13lat oraz kadetów 14-15lat.
Zgłoszenia przyjmuje organizator turnieju - Maciej Skupiński - Serafin Muaythai Warszawa
Zgłoszenia: maciek.serafin1@wp.pl
tel. 884-120-332
 
12 lutego - klub Serafin Muaythai Warszawa
od godz. 9:00 rozpocznie się zgrupowanie właściwe - sesja treningowa poprowadzona przez trenerów Kadry.
od godz. 15:00 rozpocznie się szkolenie Khan i ogólnopolski egzamin na stopień 1 Khan - dla wszystkich chętnych uczestników zgrupowania oraz pozostałych zainteresowanych, egzaminator Khru Maciej Skupiński.
 
zgłoszenia na niedzielne zgrupowanie Kadry prosimy przesyłać na adres mail:
zarskiksw@o2.pl
imię, nazwisko zawodnika/zawodniczki - klub - data urodzenia - staż treningowy - ilość startów - osiągnięcia w sportach walki.
 

Co do kolejnych cykli "Road to Thailand 2017"
- marzec Mistrzostwa Polski Muaythai 2017 Kalisz
- kwiecień/maj zgrupowanie Kadry (miejsca zostaną ogłoszone w późniejszym terminie)
- czerwiec Puchar Polski Dzieci i Kadetów 2017 Żary
Road to Thailand 2017 - informacje
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.