"Road to Thailand 2017" - I konsultacje

Poniżej informacja o I konsultacjach z cyklu "Road to Thailand 2017", które odbyły się 12 lutego 2017 roku w Warszawie.

W dniu 12 lutego w Warszawie dzięki uprzejmości klubu Serafin i trenera Maciej Skupińskiego oraz CrossFit Ursus odbyły się pierwsze w tym roku konsultacje do Kadry Polski Muaythai Dzieci i Kadetów.


Pod okiem trenerów Reprezentacji Dawida Poloka i Rafała Króla 14 zawodniczek i zawodników wzięło udział w pierwszym etapie akcji "Road to Thailand 2017". Cykl konsultacji, zgrupowań i zawodów ma na celu wyłonienie ścisłej czołówki która powalczy w lipcu na Młodzieżowych Mistrzostwach Świata w Bangkoku.


Konsultacje były podzielone na dwa bloki.
W pierwszym bloku sprawdzono przygotowanie ogólne, sprawność fizyczną i motoryczną, umiejętności techniczne itp.


Drugi blok było to szkolenie na pierwszy stopień Khan gdzie pod okiem egzaminatora Macieja Skupińskiego, któremu asystowali trenerzy Kadry, uczestnicy zapoznali się z programem krok po kroku następnie przystąpili do egzaminu, wszyscy zdając pozytywnie.


Dziękujemy za udział i do zobaczenia na drugim etapie czyli marcowych Mistrzostwach Polski w Kaliszu.
"Road to Thailand 2017" - I konsultacje
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.