Rafał Simonides uczestniczył w spotkaniu Prezydenta RP ze środowiskiem sportowym

100 lat największych sportowych emocji pod takim hasłem odbyło się spotkanie z Prezydentem RP w dniu 10 stycznia 2018 r. w którym udział brał także Rafał Simonides wiceprezes oraz trener kadry Polski muaythai.

10 stycznia na PGE Narodowym odbyło się spotkanie środowiska sportowego z  Prezydentem RP Andrzejem Dudą z okazji setnej rocznicy odzyskania niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej.


W trakcie debaty, w której udział wzięli m.in. Irena Szewińska, Tomasz Majewski i Adrian Castro poruszono m.in. następujące tematy:

Duma z reprezentowania Polski – świadectwa mistrzów.
Wybitne osiągnięcia sportowe budujące wspólnotę narodową.


Podczas spotkania dla wszystkich Związków wręczono Puchary Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy za wybitne osiągnięcia sportowe. Zaprezentowano również film pt. 100 lat największych sportowych emocji.


2018 będzie Rokiem Jubileuszu 100-lecia odzyskania przez Polskę Niepodległości.
Rafał Simonides uczestniczył w spotkaniu Prezydenta RP ze środowiskiem sportowym
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.