Propozycja powołania Rady Trenerów

Zapraszamy do zapoznania się z komunikatem dotyczącym powołania Rady trenerów jako ciała doradczego przy Polskim Związku Muaythai.


Z inicjatywy Rafała Ślusarza trenera klubu Octagon Team Muaythai powstała propozycja powołania Rady Trenerów przy Polskim Związku Muaythai, jako ciała doradczego. Ma ona składać się z trenerów klubów zrzeszonych w Polskim Związku Muaythai, a jej celem ma być wspieranie swoim doświadczeniem wszelkich działań Związku od których zależy rozwój sportu muaythai w Polsce. W najbiższym czasie twórca inicjatywy rozpocznie rozmowy z trenerami w celu wyłonienia członków Rady Trenerów.

Pierwsze robocze spotkanie planowane jest na 11 listopada 2017 roku w Krakowie (podczas III odsłony zawodów z cyklu Królowie Ringu).

Kontakt w sprawie rady bezpośrednio z trenerem Rafałem Ślusarzem e-mail: rafalslusarz@wp.pl, tel. +48 501 683 058


Propozycja powołania Rady Trenerów
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.