Prezes Rafał Szlachta delegatem technicznym Mistrzostw Świata

Informacja o nominacji prezesa Polskiego Związku Muaythai na tą odpowiedzialną funkcję.

Prezes Polskiego Związku Muaythai Rafał Szlachta został nominowany na delegata technicznego Światowej Federacji Muaythai IFMA, podczas zbliżających się Mistrzostw Świata dzieci, kadetów i juniorów (13-17 marca 2013 Stambuł, Turcja).


Jest to bardzo odpowiedzialna funkcja. Delegat techniczny czuwa nad sprawnym i przede wszystkim zgodnym z przepisami i regulaminami IFMA przebiegiem całych Mistrzostw.

Będzie to jedno z największych tegorocznych wydarzeń jeśli chodzi o światowe muaythai. Udział w Mistrzostwach zapowiedziało przeszło 40 krajów członkowskich IFMA.

Polska Reprezentacja również będzie uczestniczyła w tym doniosłym wydarzeniu, na którym swoje umiejętności sprawdzą nasi juniorzy i kadet.
Prezes Rafał Szlachta delegatem technicznym Mistrzostw Świata
Prezes Rafał Szlachta delegatem technicznym Mistrzostw Świata
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.