Polska Liga Muaythai IFMA - podsumowanie

Krótkie podsumowanie zawodów, które odbyły się 1 grudnia 2012 roku w Krakowie.

01.12.2012 roku w Krakowie odbyła się Polska Liga Muaythai IFMA. W tym dniu odbyły się 3 turnieje mianowicie: Turniej Pierwszych Walk dla początkujących zawodników, Liga dla bardziej doświadczonych oraz Turniej Eliminacyjny, który miał wyłonić ewentualnych kandydatów do szerokiej kadry Polski Muaythai na Mistrzostwa Europy IFMA 2013.
 

 
 Całe przedsięwzięcie miało charakter charytatywny. Naszym hasłem przewodnim 1 grudnia było następujące zdanie: Walczymy o medale, Dawidek o życie

W trakcie całej imprezy odbywała się zbiórka publiczna pieniędzy oraz licytacje, z których cały dochód został przeznaczony dla pięcioletniego Dawidka, który zmaga się z chorobą.
 
Na sobotnią imprezę zgłosiło się ponad 60 zawodników, odbyło się 31 walk. Z pewnością informacją warta uwagi jest również fakt, że w międzyczasie na hali obok odbywało się seminarium z Rafałem Simonidesem oraz jego gościem z Tajlandii.
 
We wszystkich walkach zawodnicy dawali z siebie naprawdę wszystko. Postęp jest zauważalny z każdym kolejnym miesiącem.

W tym miejscu chcielibyśmy także serdecznie podziękować organizatorowi tych zawodów Rafałowi Ślusarzowi i wszystkim którzy pomagali mu w tym przedsięwzięciu. Mamy nadzieję, że fundusze uzbierane dla Dawidka pomogą mu w walce z chorobą.

 Nam pozostaje tylko pogratulować wszystkim walczącym i do zobaczenia na kolejnych zawodach !
 
W dziale wyniki dostępne są już rezultaty zawodów. Natomiast zdjęcia powinny pojawić się w dniu dzisiejszym na naszej stronie na facebooku LINK.
 
Raz jeszcze dziekujemy organizatorom oraz zawodnikom i widzom.
Polska Liga Muaythai IFMA - podsumowanie
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.