Podziękowanie dla Sędziów

Poniżej przedstawiamy oficjalne podziękowanie za pracę dla wszystkich Sędziów PZ Muaythai w sezonie 2015/2016.

Szanowni Sędziowie,

Zakończyliśmy bardzo ważną część sezonu startowego 2015/2016, za nami wiele imprez z tymi najważniejszymi tj. Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów oraz nie tak odległe Mistrzostwa Polski Dzieci i Kadetów. Dziękuję Wam  za uczestnictwo, wysiłek i poświęcenie jakie każdy z biorących udział w turniejach włożył kosztem wolnego czasu, którego mamy coraz mniej, aby te imprezy mogły się odbyć. Bez Was Sędziowie i Waszej pracy nie byłoby medalistów  i przegranych, nie byłoby wydarzeń o których można pisać, osiągnięć na ringach krajowych i na arenie międzynarodowej, którymi możemy się poszczycić i choć jesteście tłem we wspomnianych wydarzeniach, to pamiętajcie, że bez tła nie ma pierwszego planu.


Dziękuję i do zobaczenia na kolejnych zawodach.
 
Bogdan Rybka
Podziękowanie dla Sędziów
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.