Podziękowania za organizację Mistrzostw Polski

Podziękowania za organizację Mistrzostw Polski Muaythai IFMA 2016 dla juniorów i seniorów, które odbyły się w dniach 22-24 kwietnia 2016 roku w Kielcach. 

W imieniu zarządu oraz działaczy Polskiego Związku Muaythai pragniemy serdecznie podziękować organizatorom tegorocznych Mistrzostw Polski tj. Sekcji Sportów Walki Klincz Kielce, za trud jaki włożyli w organizację tego wspaniałego wydarzenia.


 

Z uwagi na to, że Mistrzostwa odbywały się podczas tzw. Fit Weekendu na Targach Kielce odwiedziła je wielka rzesza widzów. Z pewnością pozostaną w pamięci jeszcze przez długie miesiące.
Podziękowania za organizację Mistrzostw Polski
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.