Podsumowanie zawodów z 11.11.2017 roku

Zapraszamy do zapoznania się z podsumowaniem trzecich zawodów z cyklu Królowie Ringu w Krakowie.

Na zawodach, które odbywały się 11 listopada 2017 roku na hali sportowej Ośrodka Sportu i Rekreacji KOLNA stawiło się kilkudziesięciu zawodników i zawodniczek z kilkunastu polskich klubów.


O godzinie 11:30 rozpoczęły się walki, które trwały do późnych godzin popołudniowych. W międzyczasie każdy zawodnik i zawodniczka oraz trener klubowy otrzymali ciepły posiłek w tajskim stylu z Restauracji Tajskiej Samui w Krakowie. Z kolei nad zabezpieczeniem posiłków dla sędziów czuwała firma Fit Extreme Catering.


Po wyłonieniu zwycięzców odbyło się uroczyste nagrodzenie. Wszyscy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz specjalnie zaprojektowane medale. Kilku najlepszych zawodników i zawodniczek otrzymało także okolicznościowe puchary.
 

 
Całe to wydarzenie zapewniło niesamowite i niepowtarzalne wrażenia, zarówno samym zawodnikom i zawodniczkom jak również zgromadzonej na hali publiczności.
 

Serdeczne podziękowania kierujemy wszystkim którzy brali udział w pomocy przy organizacji tego wydarzenia.
 
Widzimy się wszyscy jeszcze 10 grudnia na ostatnich z cyklu zawodach Królowie Ringu. Wszystkie informacje wraz z oficjalnym zaproszeniem pojawią się do końca tego tygodnia na naszej stronie internetowej i facebooku.
Podsumowanie zawodów z 11.11.2017 roku
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.