Podsumowanie udziału w Mistrzostwach Europy

Poniżej prezentujemy krótkie podsumowanie po powrocie naszej Reprezentacji z Mistrzostw Europy Muaythai IFMA, które odbywały się w chorwackiej miejscowości Split.

W niedzielę 30-go października w Splicie w Chorwacji zakończyły się Mistrzostwa Europy Muaythai IFMA. Udało nam się wywalczyć 7 medali (1 srebrny, 6 brązowych). Można więc powiedzieć, że na 10 startujących zawodników i zawodniczek plan został wykonany. Pozostaje lekki niedosyt, że do Polski nie przywieźliśmy żadnego złota, ale kolejna okazja nadarzy się już 20 listopada podczas Pucharu Świata w Kazaniu.

Najdalej zaszedł Dawid Mirkowski i przegrał nieznacznie z bardziej doświadczonym Ukraińcem Stanislavem Perzhanovskim w finale.