Podsumowanie konsultacji szerokiej kadry dzieci i kadetów

Poniżej przedstawiamy, krótkie podsumowanie z konsultacji kadry dla dzieci i kadetów, które odbyły się 9 kwietnia 2016 roku w Tarnowie.

Klub Thai Gym Tarnów razem z trenerami kadry Polski Rafałem Królem i Dawidem Polokiem zorganizowali szkolenie szerokiej Kadry Narodowej muaythai dzieci i kadetów.


W Tarnowie trenowali zawodnicy z Żarski Klub Sportów Walki, Gladiator Bolesławiec, Am Nat Muay Thai Gym Kraków, Serafin MuayThai Warszawa, Fight House Nowy Sącz oraz reprezentanci Thai Gym Tarnów. Dwie sesje treningowe zwieńczone zostały sparingami. Kilka walk było na bardzo wysokim poziomie. Był to mały przedsmak tego co nas czeka podczas Mistrzostw Polski Muaythai dzieci i kadetów PZMT, które już niebawem.


Za pomoc w organizacji dziękujemy Global Boxing Tarnów, Siłownia Thai Gym Tarnów, Klich Piekarnia-Cukiernia. Podziękowania również dla trenera Marcina Bernasiewicza oraz Marka Dereja.


Podsumowanie konsultacji szerokiej kadry dzieci i kadetów
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.