Podsumowanie III dnia Mistrzostw Świata w Szwecji

Poniżej przedstawiamy krótki opis z trzeciego dnia pobytu naszych zawodników na Mistrzostwach Świata.

Trzeci dzień Mistrzostw minął nam również na spokojnym planowaniu jutrzejszych walk. Przeprowadziliśmy trenig dla naszych zawodników, który można było śledzić online za pośrednictwem naszej strony na facebooku (LINK).

Z kolei dzień jutrzejszy zapowiada się dla naszej drużyny bardzo pracowicie. Na porannym ważeniu w godzinach od 7:00 do 9:00 nasi zawodnicy będą musieli skontrolować swoją wagę. Walki rozpoczną się o godzinie 15:00.


Zawalczą:
Maciej Zembik vs Deividas Danyla z Litwy
Mateusz Janik vs Anton Petrov z Bułgarii
Dawid Mirkowski vs Samuel Andoche z Francji


Dwóch zawodników zawalczy na ringu A, a jeden na ringu B.

Na ringu A 8 walkę z kolei będzie miał Mateusz Janik, a walkę 13 Dawid Mirkowski.

Maciej Zembik zawalczy na ringu B w walce nr 14.


Wszelkie informacje przed walkami jak również zaraz po ich zakończeniu będziecie mogli zobaczyć bezpośrednio na naszej www na facebooku (LINK), a więcej informacji oczywiście w wieczornym podsumowaniu.
Podsumowanie III dnia Mistrzostw Świata w Szwecji
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.