Podsumowanie II dnia Mistrzostw Świata w Szwecji

Poniżej przedstawiamy krótki opis z drugiego dnia pobytu naszych zawodników na Mistrzostwach Świata.


Drugi dzień Mistrzostw minął nam spokojnie z uwagi na to, że żaden z naszych zawodników nie miał swojej walki. Poza rutynowymi rzeczami jak posiłki i wypoczynek po południu nasi trenerzy Rafał Simonides i Maciej Skupiński przeprowadzili naszym Reprezentantom trening.


Żeby nie trzymać wszystkich w niepewności podajemy dni w których walczyć będą nasi zawodnicy (jeżeli nic w harmonogramie nie ulegnie przesunięciu).

Kolejno zawalczą:

21 maja 2016 roku - Maciej Zembik vs Deividas Danyla z Litwy
21 maja 2016 roku - Mateusz Janik vs Anton Petrov z Bułgarii
21 maja 2016 roku - Dawid Mirkowski vs Samuel Andoche z Francji
23 maja 2016 roku - Tomasz Grądzki vs Kerem Duncer z Turcji
24 maja 2016 roku - Łukasz Radosz vs Serdar Yigit Eroglu z Turcji
 
Zachęcamy wszystkich do śledzenia naszej strony na facebooku LINK gdzie zawsze zamieszczać będziemy najszybciej najnowsze informacje.

Jak widać z powyższej rozpiski 21 maja zapowiada nam się niezwykle pracowicie.
Podsumowanie II dnia Mistrzostw Świata w Szwecji
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.