Podsumowanie I dnia Mistrzostw Świata w Szwecji

Poniżej przedstawiamy krótki opis z pierwszego dnia pobytu naszych zawodników na Mistrzostwach Świata.

Nasza Reprezentacja dotarła do Szwecji w dniu wczorajszym. Z kolei dzisiaj rano zarejestrowaliśmy się już w hotelu docelowym w mieście Jonkoping.


Z rana odbyła się kontrola medyczna oraz ważenie, którą wszyscy nasi zawodnicy przeszli szybko i bez żadnych komplikacji zmieścili się w swoich limitach wagowych.

Od godziny 16:00 rozpoczęło się spotkanie z team managerami oraz trenerami wraz z rozlosowaniem drabinek wszystkich kategorii wagowych.

Nasi zawodnicy tak jak już wspominaliśmy na naszej stronie na facebooku LINK wylosowali następujących przeciwników.

Tomasz Grądzki vs Kerem Duncer z Turcji

Maciej Zembik vs Deividas Danyla z Litwy

Mateusz Janik vs Anton Petrov z Bułgarii

Dawid Mirkowski vs Samuel Andoche z Francji

Łukasz Radosz vs Serdar Yigit Eroglu z TurcjiO godzinie 19:00 rozpoczęła się uroczysta ceremonia otwarcia Mistrzostw.


Jutro przed nami pierwszy dzień walk, Zachęcamy wszystkich do śledzenia naszej strony na facebooku LINK gdzie zawsze zamieszczać będziemy najszybciej najnowsze informacje.
Podsumowanie I dnia Mistrzostw Świata w Szwecji
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.