Ogólnopolska Liga Muaythai 23.04.2017 Kielce - podsumowanie

Podsumowanie niedzielnych zawodów, które tym razem odbywały się w Kielcach.

W dniu 23 kwietnia 2017 roku na terenie Targów Kielce podczas Fit Weekendu odbyła się Ogólnopolska Liga oraz Turniej Pierwszych Walk.

Zorganizował je klub Klincz Kielce pod czujnym okiem Rafała Maciaszka występującego na tych zawodach w roli organizatora.


Pojawiło się kilkudziesięciu zawodników i zawodniczek z całej Polski z podziałem na kategorie dzieci, kadetów, juniorów i seniorów. Rywalizowano zarówno w Turnieju Pierwszych Walk dla osób stawiających na ringu pierwsze kroki, jak również w Lidze dla bardziej doświadczonych zawodników i zawodniczek.


Od godziny 8:30 odbyło się ważenie oraz kontrola medyczna. Następnie po wylosowaniu par turniejowych około godziny 12:00 rozpoczęły się walki.

W imieniu zarządu dziękujemy organizatorom zawodów za ich sprawne przeprowadzenie. Szczególnie zaś Rafałowi Maciaszkowi, który po zeszłorocznych Mistrzostwach Polski kolejny już raz przeprowadził w Kielcach bardzo dobry turniej co potwierdziła ilość przybyłych zawodników i zawodniczek.

Dziękujemy także firmie FIT Level Catering, która zasponsorowała bardzo smaczne i zdrowe posiłki dla całego składu sędziowskiego zawodów.
 
Zachęcamy do zapoznania się również z krótkim materiałem wideo z tej imprezy.

Ogólnopolska Liga Muaythai 23.04.2017 Kielce - podsumowanie
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.