Noworoczne Spotkanie Polskiej Rodziny Olimpijskiej

W Centrum Olimpijskim PKOl uroczyście podsumowano wydarzenia sportowe 2017 roku. 

8 stycznia 2018 roku w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego odbyło się Noworoczne Spotkanie Polskiej Rodziny Olimpijskiej. W wydarzeniu uczestniczyło grono znakomitych gości: sportowców, medalistów olimpijskich, działaczy. W uroczystościach udział wziął gość honorowy - Prezydent RP Andrzej Duda, Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda, Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka oraz prezes PKOl Andrzej Kraśnicki. Z ramienia Polskiego Związku Muaythai w spotkaniu brał udział wiceprezes oraz trener kadry juniorów i seniorów Rafał Simonides.Noworoczne spotkanie było doskonałym pretekstem do tego, aby uroczyście podsumować wydarzenia sportowe, które odbyły się w 2017 roku.
Noworoczne Spotkanie Polskiej Rodziny Olimpijskiej
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.