Muaythai Training Camp w Krakowie - podsumowanie

Informacje o przebiegu Muaythai Training Camp w dniu 21.10.2012 roku w Krakowie.

W dniu 21.10.2012 roku w Krakowie odbył się Muaythai Training Camp 1 „Young Champions” i konsultacje szerokiej Kadry Polski. Muaythai Training Camp 1 został zorganizowany przez Rafała Ślusarza pełniącego obowiązki trenera Kadry Polski Muaythai pod patronatem Polskiego Związku Muaythai.


 
Ogółem wzięło w nim udział około 70 zawodników i zawodniczek z całej Polski z klubów zrzeszonych i niezrzeszonych w Polskim Związku Muaythai. 


 
Byli wśród nich zawodnicy początkujący, jak i bardziej doświadczeni, w tym również zawodnicy którzy brali udział w Mistrzostwach Europy i Świata tj. Przemysław Miękina, Oskar Staszczak, Magdalena Rak, Marzena Wojas. 

Treningi podzielone były na trzy sesje, dwie dla zawodników i jedna dostępna dla każdego kto chciał spróbowac swoich sił w Muaythai. Na dwóch treningach o charakterze ściśle sparingowym zawodnicy pracowali w 3 minutowych rundach wg nowych przepisów IFMA. Mieli możliwość trenować w ringu. Dla kilku zawodników był to doskonały sprawdzian przed Pucharem Polski, który ma odbyć się już 10-11.11.2012 roku w Bydgoszczy.


 
Galerię zdjęć można znaleźć pod linkiem: LINK dzięki uprzejmości ich autora Pana Piotra Feczko oraz na facebooku Polskiego Związku Muaythai LINK 

Nie jest to inicjatywa jednorazowa, już niebawem odbędzie się kolejny Myathai Training Camp 2 w Krakowie Nowej – Hucie. Już teraz serdecznie zapraszamy.
Muaythai Training Camp w Krakowie - podsumowanie
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.