Mistrzostwa Świata dzieci, kadetów i juniorów - dzień VII ostatni

Podsumowanie ostatniego dnia na Mistrzostwach Świata w Turcji.

W dzisiejszym ostatnim dniu Mistrzostw odbyły się walki finałowe oraz ceremonia wręczenia medali dla wszystkich zawodników.

Reprezentanci Polski odpadli we wcześniejszym etapie i w finałach niestety nie brali udziału. Natomiast w ceremonii medalowej mieliśmy już swój udział. Jeden z naszych zawodników kadet Maciej Kruźlak w kategorii wagowej -60 kg wywalczył brązowy medal.


Pozostali zawodnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami za udział i bardzo dobre walki.


Już jutro powrót do Polski. Reprezentanci wstają wcześnie rano, aby dotrzeć na lotnisko. W Warszawie planowo będą o godzinie 14:00.

Po powrocie postaramy się zamieścić obszerną fotogalerię oraz walki naszych zawodników jakie udało nam się zarejestrować. Wszystko zostanie zamieszczone na naszej stronie na facebooku LINK.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za udział i bardzo dobre walki, a Ministerstwu Sportu i Turystyki oraz sponsorom za umożliwienie tego wyjazdu Reprezentantom Polski.
Mistrzostwa Świata dzieci, kadetów i juniorów - dzień VII ostatni
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.