Małopolski Festiwal Sztuk Sportów i Systemów Walki

Informacja o festiwalu jaki ma odbyć się 17 lutego 2013 roku w Krakowie.

Informujemy wszystkich pasjonatów muaythai i innych sportów walki z małopolski, że w dniu 17 lutego 2013 roku odbędzie się Małopolski Festiwal Sztuk Sportów i Systemów Walki. Patronat Honorowy nad całą imprezą objął Marszałek Marek Sowa.

 
Na festiwalu nie zabraknie również naszego sportu. Nasza prezentacja zostanie poprowadzona przez utytułowanego zawodnika Rafała Simonidesa wraz z grupą.
 
Więcej szczegółów odnośnie festiwalu znajdziecie Państwo na jego oficjalnej stronie internetowej: http://sites.google.com/site/festiwalsss
 
Harmonogram całego wydarzenia został zamieszczony pod tym adresem: http://sites.google.com/site/festiwalsss/program
 
Zapraszamy do udziału !!!
Małopolski Festiwal Sztuk Sportów i Systemów Walki
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.