Liga dla nowicjuszy i bardziej doświadczonych zawodników.

Informacja o zawodach jakie odbędą się 21 kwietnia 2013 roku w Stargardzie Szczecińskim.

Informujemy, że dzięki współpracy Mistrza Muaythai Rafała Simonidesa oraz Pani Agnieszki Myszkowskiej 21 kwietnia 2013 roku w Stargardzie Szczecińskim odbędzie się Liga Muaythai z Kampanią Muaythai Przeciw Narkotykom.


Patronat nad zawodami objął Polski Związek Muaythai. Podczas imprezy zostanie przeprowadzona Kampania Muaythai Przeciw Narkotykom. Na miejscu obecny będzie Rafał Simonides, który jest honorowym ambasadorem kampanii w Polsce.

Jeżeli chodzi o część sportową to przewidziany jest Turniej Pierwszych Walk dla osób stawiających na ringu pierwsze kroki oraz Liga dla bardziej doświadczonych zawodników.

Już wkrótce oficjalny plakat Ligi z Kampanią Muaythai Przeciw Narkotykom oraz dalsze szczegółowe informacje.

Gorąco zachęcamy do udziału w ostatnich zawodach przed Mistrzostwami Polski.
Liga dla nowicjuszy i bardziej doświadczonych zawodników.
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.