Kurs stopni KHAN dla trenerów i instruktorów PZ Muaythai

Informacje o sierpniowym obowiązkowym i darmowym szkoleniu dla trenerów i instruktrów z klubów zrzeszonych w PZ Muaythai.

Sawadee Krap,

Szkolenie odbędzie się w dniach 31 sierpnia do 2 września 2018 roku. Polski Związek Muaythai jako członek IFMA zobowiązany jest do promowania systemu szkolenia/edukacji ujednoliconego przez IFMA. Na chwile obecna wprowadzamy stopnie "dla chętnych".

Chcielibyśmy aby przede wszystkim zacząć promocję wśród grup dzieci i młodzieży. Zdajemy sobie wszyscy sprawę że duża część osób biorących udział w treningach to dzieci, młodzież czy dorośli, którzy nie starują w zawodach, a ćwiczą dla siebie dla zdrowia i dla samoobrony.

System stopni IFMA Khan wychodzi naprzeciw tym potrzebom. Pozwala on osobom nie startującym w zawodach określać sobie kolejne cele w postaci stopni Khan.

W związku z powyższym podjęliśmy uchwałę o przeprowadzeniu darmowego OBOWIĄZKOWEGO szkolenia dla wszystkich trenerów i instruktorów z klubów zrzeszonych w PZ Muaythai. Każdemu klubowi przysługuje minimum 1 miejsce podczas szkolenia, a w zależności od ogólnej ilości chętnych kolejne dodatkowe miejsce.


Szkolenie zawiera:
- zakwaterowanie i wyżywienie,
- szkolenie ze stopni IFMA Khan,
- dyplom ukończenia szkolenia IFMA Khan,

Dla chętnych którzy chcą sami egzaminować w przyszłości w swoich klubach niezbędne jest zdanie egzaminu na koniec kursu potwierdzone "certyfikatem stopnia IFMA Khan" oraz "certyfikatem klubu IFMA Khan".

Prosimy o zgłaszanie wybranego trenera na w/w kurs do 21 sierpnia 2018 roku na email: biuro@muaythai.pl

Poniżej do pobrania formularz zgłoszeniowy, który należy wypełnić i odesłać skanem na adres e-mailowy biura najpóźniej do 21 sierpnia 2018 roku.

Więcej szczegółowych informacji na ten temat (miejsce oraz harmonogram kursu) już wkrótce.
Kurs stopni KHAN dla trenerów i instruktorów PZ Muaythai
Nazwa: Opis: Rozmiar:
Wniosek na kurs stopni Khan sierpień-wrzesień 2018.doc -- 1.59 MB
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.