Kurs sędziowski dla zawodników, trenerów i przyszłych sędziów - 15 maja 2016

Informacja o kolejnym kursie na sędziego krajowego III klasy.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zgłębianiem przepisów sportowych IFMA (trenerzy, sekundanci, prezesi klubów, zawodnicy, sympatycy, kandydaci na sędziego) do udziału w kursie sędziowskim na Sędziego krajowego Muaythai klasy III Polskiego Związku Muaythai.
 

Wiedza zdobyta na kursie z pewnością pomoże w szkoleniu zawodników oraz zrozumieniu ferowanych werdyktów podczas zawodów sportowych.

Kurs odbędzie się 15 maja 2016 roku w Wieliczce. Rozpoczęcie o godzinie 10:00.

Adres:
Centrum Edukacyjno-Rekreacyjne Solne Miasto
ul. Tadeusza Kościuszki 15
32-020 Wieliczka


Na zakończenie wszyscy chętni będą mogli przystąpić do egzaminu teoretycznego na Sędziego krajowego Muaythai klasy III. Część praktyczna kursu zostanie przeprowadzona podczas najbliższych zawodów.

Na zgłoszenia czekamy do 12 maja 2016 roku.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na skrzynkę e-mailową: biuro@muaythai.pl

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny: Dawid Zięba 606 119 150

Koszt kursu sędziego krajowego (III klasa sędziowska) wynosi 100 zł. Opłatę należy wpłacić bezpośrednio (gotówką) przed rozpoczęciem kursu organizatorowi.

Poniżej do pobrania formularz zgłoszeniowy na kurs jaki trzeba przesłać na adres e-mail podany powyżej do dnia 12 maja 2016 roku oraz przepisy sportowe do zapoznania się przed kursem.
Kurs sędziowski dla zawodników, trenerów i przyszłych sędziów - 15 maja 2016
Nazwa: Opis: Rozmiar:
PRZEPISY_SPORTOWE_PZMT.pdf -- 385.65 kB
Wniosek_na_kurs_sędziowski.pdf -- 51.37 kB
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.