Kurs sędziego Muaythai - 8 kwietnia 2018

Informacja o kolejnym kursie na sędziego krajowego III klasy.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zgłębianiem przepisów sportowych IFMA (trenerzy, sekundanci, prezesi klubów, zawodnicy, sympatycy, kandydaci na sędziego) do udziału w kursie sędziowskim na Sędziego krajowego Muaythai klasy III Polskiego Związku Muaythai.

Wiedza zdobyta na kursie z pewnością pomoże w szkoleniu zawodników oraz zrozumieniu ferowanych werdyktów podczas zawodów sportowych.


Kurs odbędzie się 8 kwietnia 2018 roku w Krakowie.

Planowane rozpoczęcie o godzinie 12:00

Adres:
Hotel Alf Kraków

Sala Konferencyjna

ul. Stanisława Klimeckiego 24

30-705 Kraków


Koszt udziału w kursie wynosi 100 zł. Opłata bedzie regulowana na miejscu w dniu kursu gotówką.

Na zakończenie wszyscy chętni będą mogli przystąpić do egzaminu teoretycznego na Sędziego krajowego Muaythai klasy III. Część praktyczna kursu zostanie przeprowadzona podczas najbliższych zawodów. Na zgłoszenia czekamy do 5 kwietnia 2018 roku.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na skrzynkę e-mailową: biuro@muaythai.pl


Poniżej do pobrania formularz zgłoszeniowy na kurs jaki trzeba przesłać na adres e-mail podany powyżej do dnia 5 kwietnia 2018 roku oraz przepisy sportowe do zapoznania się przed kursem.
Kurs sędziego Muaythai - 8 kwietnia 2018
Nazwa: Opis: Rozmiar:
Wniosek_na_kurs_sędziowski.pdf -- 51.37 kB
PRZEPISY_SPORTOWE_PZMT.pdf -- 385.65 kB
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.