Kurs sędziego Muaythai - 22 października 2017

Informacja o kolejnym kursie na sędziego krajowego III klasy.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zgłębianiem przepisów sportowych IFMA (trenerzy, sekundanci, prezesi klubów, zawodnicy, sympatycy, kandydaci na sędziego) do udziału w kursie sędziowskim na Sędziego krajowego Muaythai klasy III Polskiego Związku Muaythai.


Wiedza zdobyta na kursie z pewnością pomoże w szkoleniu zawodników oraz zrozumieniu ferowanych werdyktów podczas zawodów sportowych.

Kurs odbędzie się 22 października 2017 roku w Krakowie. Rozpoczęcie o godzinie 10:00.

Adres:
Ośrodek Sportu i Rekreacji KOLNA
ul. Kolna 2, 30-381 Kraków


Na zakończenie wszyscy chętni będą mogli przystąpić do egzaminu teoretycznego na Sędziego krajowego Muaythai klasy III. Część praktyczna kursu zostanie przeprowadzona podczas najbliższych zawodów (11 listopada 2017 roku).

Na zgłoszenia czekamy do 16 października 2017 roku.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na skrzynkę e-mailową: biuro@muaythai.pl

W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt telefoniczny: +48 606 119 150

Koszt kursu sędziego krajowego (III klasa sędziowska) wynosi 100 zł. Opłatę należy wpłacić bezpośrednio (gotówką) przed rozpoczęciem kursu organizatorowi.

Poniżej do pobrania formularz zgłoszeniowy na kurs jaki trzeba przesłać na adres e-mail podany powyżej do dnia 16 października 2017 roku oraz przepisy sportowe do zapoznania się przed kursem.
Kurs sędziego Muaythai - 22 października 2017
Nazwa: Opis: Rozmiar:
Wniosek_na_kurs_sędziowski.doc -- 29 kB
PRZEPISY_SPORTOWE_PZMT aktualizacja.pdf -- 497.78 kB
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.