Kurs sędziego Muaythai - 14 października 2018

Informacja o kolejnym kursie na sędziego krajowego III klasy.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zgłębianiem przepisów sportowych IFMA (trenerzy, sekundanci, prezesi klubów, zawodnicy, sympatycy, kandydaci na sędziego) do udziału w kursie sędziowskim na Sędziego krajowego Muaythai klasy III Polskiego Związku Muaythai.

Wiedza zdobyta na kursie z pewnością pomoże w szkoleniu zawodników oraz zrozumieniu ferowanych werdyktów podczas zawodów sportowych.


Kurs odbędzie się 14 października 2018 roku w Krakowie.

Planowane rozpoczęcie o godzinie 11:00

W przypadku zgłoszenia się niewystarczającej liczby osób, zastrzegamy sobie prawo przełożenia kursu na inny termin.

Koszt udziału w kursie wynosi 100 zł. Opłata będzie regulowana na miejscu w dniu kursu gotówką.

Na zakończenie wszyscy chętni będą mogli przystąpić do egzaminu teoretycznego na Sędziego krajowego Muaythai klasy III. Część praktyczna kursu zostanie przeprowadzona podczas najbliższych zawodów. Na zgłoszenia czekamy do 10 października 2018 roku.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na skrzynkę e-mailową: biuro@muaythai.pl Oryginały należy zabrać ze sobą na miejsce.


Poniżej do pobrania formularz zgłoszeniowy na kurs jaki trzeba przesłać na adres e-mail podany powyżej do dnia 10 października 2018 roku oraz przepisy sportowe do zapoznania się przed kursem.
Kurs sędziego Muaythai - 14 października 2018
Nazwa: Opis: Rozmiar:
PRZEPISY_SPORTOWE_PZMT.pdf -- 385.65 kB
Wniosek na kurs sędziowski2018.pdf -- 115.11 kB
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.