Konwencja Sportaccord 2017 – Dania

Poniżej informacja o właśnie kończącej się Konwencji Sportaccord 2017 i udziale w niej prezesa Rafała Szlachty.


W dniach od 2 do 7 kwietnia 2017 roku w duńskim mieście Aarhus odbyła się kolejna z konwencji Sportaccord. Na miejscu przez cały ten okres obecny był prezes Polskiego Związku Muaythai Rafał Szlachta, reprezentując federację światową IFMA jako jej wiceprezydent.

Warto również przypomnieć, że w ubiegłym roku w grudniu IFMA stała się federacją rozpoznawalną przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski co jest olbrzymim sukcesem.


Podczas tych kilku dni odbyły się niezliczone spotkania i konferencje największych organizacji sportu światowego takich jak Międzynarodowy Komitet Olimpijski, AIMS, ARISF i wielu wielu innych.


Szczegółowy przebieg spotkań i tematów konferencji można prześledzić pod linkiem LINK


Konwencja Sportaccord 2017 – Dania
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.