Koncert z okazji urodzin Jego Wysokości Bhumibola Adulyadeja Króla Tajlandii

Informacja o udziale naszego prezesa w tym ważnym wydarzeniu.

W dniu urodzin Jego Wysokości Bhumibola Adulyadeja Króla Tajlandii, czyli 5 grudnia 2012 roku prezes Polskiego Związku Muaythai Rafał Szlachta na zaproszenie Ambasadora Królestwa Tajlandii w Polsce Bansarna Bunnaga, wziął udział w uroczystym koncercie z okazji urodzin Monarchy.


Jego Wysokość Bhumibol Adulyadej wczoraj skończył 85 lat. Z tej okazji w Zamku Królewskim w Warszawie o godzinie 18:30 rozpoczął się uroczysty koncert. Udział w tym wydarzeniu wzięło wiele znanych osobistości ze świata polityki i sportu w naszym kraju. Cały koncert okazał się dużym sukcesem i z pewnością bardzo podobał się wszystkim zgromadzonym tego dnia na Zamku Królewskim.
Koncert z okazji urodzin Jego Wysokości Bhumibola Adulyadeja Króla Tajlandii
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.