Informacje dotyczące przebiegu Mistrzostw Europy

Poniżej podstawowe informacje, gdzie można znaleźć najnowsze informacje dotyczące walk naszych Reprezentantów na Mistrzostwach Europy Muaythai 2016.

Informujemy, że wszystkie najnowsze informacje dotyczące walk naszych zawodników i zawodniczek na Mistrzostwach Europy znaleźć można na naszej oficjalnej stronie na facebooku.


Zachęcamy do polubienia naszej strony, żeby być na czasie z wszystkimi aktualizacjami. Link do strony na facebooku: LINK 

Każdego dnia wieczorem wrzucamy również krótkie meteriały wideo z podsumowaniem dnia wraz z urywkami walk, przygotowaniami do walk i innymi wydarzeniami jakie mają miejsce w danym dniu. Materiały te zamieszczamy na kanale Youtube. Zachęcamy do subskrypcji kanału dzieki czemu jako pierwsi będziecie wiedzieli o nowych materiałach wideo. Link do kanału: LINK


W dniu dzisiejszym walczą: Natalia Leciejewska, Kamil Dybiec oraz Łukasz Kubiak. Po południu więcej informacji na naszym facebooku.
Informacje dotyczące przebiegu Mistrzostw Europy
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.