II wrześniowe konsultacje Kadry - informacja

Poniżej krótka informacja odnośnie II wrześniowych konsultacji Kadry przed październikowymi Mistrzostwami Europy Muaythai.

Informujemy, że w dniach od 16 do 18 września 2016 roku odbędą sie drugie w tym miesiącu konsultacje Kadry Polski Muaythai. Na konsultacjach zawodnicy będa ćwiczyc założenia taktyczne oraz sparować. Pragniemy także przypomnieć, iż 24 września w Lubenii odbęda się zawody Muaythai otwierające sezon po wakacjach. Przewidziano Turniej pierwszych Walk, Walki ligowe oraz  walki kwalifikacyjne do Mistrzostw Europy, w przypadkach w których co do pierwszego miejsca są wątpliwości lub jest więcej pretendentów. 
 

 
 
Lista osob powołanych na zgrupowanie w dniach 16-18.09.2016:
 
1. Natalia Leciejewska
2. Magdalena Kasprzyk
3. Magda Kaczor
4. Łukasz Kubiak
5. Tomasz Grądzki 
6. Patryk Borowski-Beszta
7. Oskar Siegert 
8. Jakub Rajewski 
9. Remigiusz Szkudlarek
10. Rafał Korczak
11. Maciej Zembik
12. Łukasz Radosz
13. Mateusz Janik 
14. Kamil Dybiec
15. Dawid Mirkowski
 
Zgrupowanie poprowadzą Trenerzy Rafał Simonides oraz Maciej Skupiński.
 

II wrześniowe konsultacje Kadry - informacja
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.