IGLA & IFMA seminarium KHAN w Bułgarii – zaproszenie do udziału

Poniżej oficjalne zaproszenie do udziału w seminarium KHAN w słonecznej Bułgarii.

Miło nam zaprosić wszystkich trenerów zawodników i pasjonatów muaythai do udziału w historycznym wydarzeniu jakim będzie seminarium z zakresu stopni KHAN oraz nowatorskiego systemu szkolenia IGLA.


Cały kurs potrwa tydzień i odbędzie się w dniach 17-23 września 2016 roku w miejscowości Bansko w Bułgarii. W ramach całego pakietu kursanci otrzymają kurs IGLA, wykłady z zakresu KHAN z możliwością zdania egzaminu z oficjalnymi certyfikatami IGLA/IFMA.

Uczestnicy zakwaterowani będą w luksusowym 4 gwiazdkowym hotelu z komfortowymi pokojami dostępem do spa o wielkości 2000m2 i 3 posiłkami dziennie. Dodatkowo w cenie wliczony jest odbiór z i odwiezienie na lotnisko w Sofii.

Serdecznie zapraszamy do przybycia wraz z rodzinami co może być dla nich świetnym urlopem.

Więcej szczegółów można uzyskać za pośrednictwem e-maila: emfoffice@euromuaythai.eu

Szczegóły dotyczące seminarium można śledzić na jego facebookowej stronie LINK


Zapraszamy !!!
IGLA & IFMA seminarium KHAN w Bułgarii – zaproszenie do udziału
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.