I Lubeńska Liga Muaythai wraz z Turniejem Pierwszych Walk - podsumowanie

Podsumowanie sobotnich zawodów, które tym razem odbywały się w Lubeni.

W dniach 23-24 września 2016 roku w Ośrodku Aktywnego Wypoczynku MARATON w Lubeni odbyła się Liga oraz Turniej Pierwszych Walk. Były to pierwsze zawody Muaythai organizowane w Lubeni.


Pojawiło się na nich kilkudziesięciu zawodników i zawodniczek z całej Polski. 23 września w godzinach wieczornych odbyło się ważenie oraz kontrola medyczna. Natomiast 24 września zostało przeprowadzone losowanie par, a od godziny 12:00 rozpoczęły się walki, które trwały do godziny 19:00.

W imieniu zarządu dziękujemy organizatorom zawodów za ich sprawne przeprowadzenie. Mamy nadzieję, że tymi zawodami rozpoczniemy cykl zawodów muaythai organizowanych właśnie w Lubeni w przyszłości.

Poniżej do pobrania wyniki walk Ligowych oraz tych z Turnieju Pierwszych Walk.
I Lubeńska Liga Muaythai wraz z Turniejem Pierwszych Walk - podsumowanie
Nazwa: Opis: Rozmiar:
LIGA WYNIKI.pdf -- 189.98 kB
TPW WYNIKI.pdf -- 207.26 kB
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.