Gala Thai Battle Championship - 28.10.2017

Zapraszamy do zapoznania się z informacjami o zbliżającej się gali zawodowej.

I Międzynarodowa Gala „Thai Battle Championship" mecz Polska-Niemcy odbędzie się 28 października, na granicy polsko-niemieckiej, w Słubicach. Muaythai jako tajski sport narodowy coraz lepiej wpisuje się w zainteresowania również polskich zawodników. Założycielom federacji Thai Battle Championship  bardzo zależy na rozpowszechnianiu kultury muaythai. Organizatorzy eventu  postawili na międzynarodowy charakter tego wydarzenia.
 
Wśród zawodników zobaczymy czołówkę zawodników z Polski oraz z Niemiec, w tym również jednego zawodnika z Tajlandii.  Event zakłada łącznie 11 walk, w tym 3 walki półzawodowe oraz 8 walk zawodowych.
 

„ Thai Battle Championship" to również show telewizyjne, którego do tej pory nie znali miłośnicy sztuk walki w Polsce. Z wydarzenia poprowadzona będzie transmisja na żywo Wszelkie informacje na temat gali można znaleźć na stronie internetowej www.htslive.pl oraz na Facebooku www.facebook.com/TBCfight.
Wydarzenie ma również element charytatywny. Federacja podjęła współpracę z Fundacją Cancer Fighters.

Patroni medialni, którzy do tej pory podjęli współpracę z organizatorami to  Tip Media, Fight Sport , www.kick-boxing.org, MadFight24 , Polando, Słubice24.pl, Telewizja HTS, Radio Pure fm, Radio Eska Zielona Góra, Markische Oderzeitung, Gazeta Lubuska


Organizatorzy otrzymali ogromne wsparcie od osób znanych w środowisku muaythai, takich jak Rafał Simonides-trener kadry Polski czy tez Tomasz Makowski, od wielu lat związany z tajskim boksem.


Gala Thai Battle Championship - 28.10.2017
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.