Festiwal Muaythai Przeciw Narkotykom - podsumowanie

Podsumowanie festiwalu, który odbył się w dniu 21 kwietnia 2013 roku w Stargardzie Szczecińskim.

W dniu 21 kwietnia 2013 roku (niedziela), w Stargardzie Szczecińskim odbył się Festiwal Muaythai Przeciw Narkotykom. Organizatorem festiwalu była Pani Agnieszka Myszkowska oraz Rafał Simonides. Patronat nad imprezą objął Polski Związek Muaythai.


Podczas festiwalu odbyło się 21 walk zarówno ligowych jak również tych mniej doświadczonych zawodników podczas Turnieju Pierwszych Walk.

Organizatorzy ufundowali również Puchar dla najlepszego technika całych zawodów. Został nim Maciej Łęgowski, junior w kategorii -67 kg klubu Fight Academy ze Stargardu Szczecińskiego.


Z naszej strony składamy serdeczne podziękowania organizatorom, zawodnikom oraz kibicom bez których festiwal tak naprawdę by się nie odbył. Mamy również nadzieję, że wydarzenie to będzie jednym z wielu kolejnych w Stargardzie Szczecińskim.
Festiwal Muaythai Przeciw Narkotykom - podsumowanie
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.