Europejska Kampania w Sprawie Narkotyków

_____________________________________________________________________________
Opis Kampanii prowadzonej na terenie Unii Europejskiej:

Polski Związek Muaythai przy współpracy z Polskim Zrzeszeniem Muaythai, włączył się w kampanię EAD – Europejska Kampania w Sprawie Narkotyków.Głównym celem EAD jest zaangażowanie społeczeństwa na rzecz podniesienia świadomości dotyczącej problemu narkotykowego. Dzięki włączeniu się w akcję nasz Związek otrzymał wiele rzeczowych informacji na temat zmieniającego się w błyskawicznym tempie rynku narkotykowego.

Mieliśmy także okazję do porównania i wymiany doświadczeń oraz poznania nowych rozwiązań z zakresu profilaktyki uzależnień od środków psychoaktywnych. A zdobytą wiedzę wykorzystywaliśmy przy naszych kolejnych projektach.
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.