Dwa nowe działy na naszej stronie

Miło nam poinformować, że na naszej stronie zostały dodane dwa nowe działy "Walki archiwalne" oraz "Wideo".

Pierwszy z dodanych działów tj. "Walki archiwalne" zawiera walki naszych Raprezentantów podczas najważniejszych imprez z ostatnich lat tj. Mistrzostw Świata, Mistrzostw Europy, Pucharów Świata, Pucharów Europy, Mistrzostw i Pucharów Polski jak również mniejszych zawodów o charakterze lig.

Stopniowo dział będzie rozbudowywany o kolejne walki.

Bezpośredni link do działu TUTAJDrugi z działów tj. "Wideo" zawiera różne materiały z zawodów i imprez w których uczstniczyliśmy, zapowiedzi nadchodzących wydarzeń itd.

Link do tego działu TUTAJ

Materiały te są zamieszczane na kanale YouTube, który znaleźć można pod TYM linkiem.

Dodatkowo, aby szybko dowiadywać się o kolejnych materiałach zachęcamy do polubienia strony na Facebooku LINK.

Istnieje możliwość przesyłania ciekawych materiałów, które mogłyby znaleźć się w w/w działach. Zachęcamy do kontaktu w tej sprawie.
Dwa nowe działy na naszej stronie
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.