23 marca 2013 kurs sędziowski w Krakowie

Wszystkie informacje dotyczące kursu, który odbędzię się w sobotę 23 marca w Krakowie.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane zgłębianiem przepisów sportowych IFMA (trenerzy, sekundanci, prezesi klubów, zawodnicy, sympatycy, kandydaci na sędziego) do udziału w kursie sędziowskim na Sędziego krajowego Muaythai klasy III Polskiego Związku Muaythai.


Wiedza zdobyta na kursie z pewnością pomoże w szkoleniu zawodników oraz zrozumieniu ferowanych werdyktów podczas zawodów sportowych.

Kurs  odbędzie się 23 marca 2013 roku w Krakowie.

Na zakończenie wszyscy chętni będą mogli przystąpić do egzaminu teoretycznego na Sędziego krajowego Muaythai klasy III. Część praktyczna kursu zostanie przeprowadzona podczas najbliższych zawodów.

Na zgłoszenia czekamy do 20 marca 2013 roku. 

Miejsce Kursu:
Klub Sportowy Raczadam Kraków
ul. Fabryczna 19
31-553 Kraków

Planowane rozpoczęcie kursu godzina: 10:00

Zgłoszenia prosimy przesyłać na skrzynkę e-mailową biura: biuro@muaythai.pl 

Wszystkie wymagania jakie spełnić muszą osoby chętne, podane zostały w zaproszeniu (do pobrania poniżej). Do pobrania jest również wniosek odnośnie udziału w kursie, który powinien zostać przesłany na podany powyżej adres e-mail do dnia 20 marca 2013 roku.

Pod tym LINKIEM można pobrać przepisy sportowe IFMA/PZ Muaythai, z którymi należy zapoznać się przed kursem.

23 marca 2013 kurs sędziowski w Krakowie
Nazwa: Opis: Rozmiar:
Kurs sędziowski Kraków 23 mraca - informacje.pdf Informacje 374.4 kB
Wniosek_na_kurs_sędziowski.doc Wniosek .doc 804.5 kB
Wniosek_na_kurs_sędziowski.pdf Wniosek .pdf 51.37 kB
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.