13 maja 2017 - Gala zawodowa Polska vs Tajlandia w Kaliszu

Informacja dla wszystkich klubów zrzeszonych i zawodników z aktualnymi licencjami na rok 2017 o możliwości otrzymania bezpłatnych biletów na to wydarzenie.

Miło nam poinformować, że w dniu 13 maja 2017 roku w Kaliszu odbędzie się zawodowa gala muaythai Polska vs Tajlandia. W głównej karcie zobaczyć będzie można 5 pojedynków oraz dodatkowe walki przedmeczowe w muaythai oraz formułach mma i k1.


Więcej szczegółów znaleźć można na stronie organizatora LINK

Uwaga: wszystkie kluby zrzeszone, których zawodnicy posiadają aktualne wykupione na rok 2017 licencje zawodnicze Polskiego Związku Muaythai mogą otrzymać bilety na to wydarzenie BEZPŁATNIE.

Dodatkowo bilet BEZPŁATNY może otrzymać także 1 trener klubowy z klubu zrzeszonego.

Osoby zainteresowane otrzymaniem biletów proszone są o wysłanie na e-mail: biuro@muaythai.pl następujących informacji.

Imię i nazwisko, Klub

Informacje można przesyłać w nieprzekraczalnym terminie do 10 maja włącznie. Po tej dacie żadne zgłoszenia nie będą uwzględnianie.13 maja 2017 - Gala zawodowa Polska vs Tajlandia w Kaliszu
Polski Związek Sportowy w dyscyplinie muaythai. Wspólpracujemy i jesteśmy rozpoznawalni przez EMF - European Muaythai Federation oraz IFMA - International Federation of Muaythai Amateur.

Muaythai to sport honoru i wielkiej szlachetności, to rycerski sport dla odważnych, którzy gotowi są zaakceptować długie godziny treningu, żeby dojść do jak najwyższego poziomu w sztuce. Mało jest tak skutecznych i spektakularnych dyscyplin, wymagających jednocześnie tak intensywnego zaangażowania.

Przegrana nie jest hańbą, jeśli walczy się z całego serca.